Beseda s knihovnicí Ludmilou Karlíkovou

V rámci projektu Grammy pro žáky Čtenářského klubu naší školy připravila paní knihovnice Ludmila Karlíková 2  besedy. První beseda proběhla 11.10.2017 na téma  - Loutky a masky v historickém vývoji, divadlo od počátku vzniku až po současnost, druhy divadelních forem.
Druhá beseda se uskutečnila 18.10.2017 na téma - Ilustrátoři dětských knih, techniky malování, život a dílo některých významných ilustrátorů.
Obě besedy byly výborně a velmi zajímavě připraveny a naše žáky obohatily o nové vědomosti
a poznatky. Paní Karlíkové za obě besedy velmi děkujeme a těšíme se na další spolupráci.