Údivy nad světem vody a vzduchu

V rámci projektu Společně to zvládneme IV - inovativní vzdělávání se žáci naší školy zúčastnili projektového dne

"Údivy nad světem vody a vzduchu"

Pod vedením lektora Petera Živého, který je zážitkovým řečníkem, sociálním inovátorem a lektorem Her Intuitivní pedagogiky v ČR a SR, si žáci prošli unikátním zážitkovým vzdělávacím programem.

V rámci tohoto programu  získali novou perspektivu na svět okolo nás a to jaké zázraky v něm vytváří voda.

Program o vodě je pomocníkem pro vyučování fyziky, chemie, přírodopisu, hudební i výtvarné výchovy.

Vzdělávací bloky byly zaměřeny na tato témata - frekvence vody, proudivý pohyb, vír, pohyb jako základ utváření orgánů, voda a hudba, voda a myšlenka, voda a lidské tělo, voda a svět.

Zážitkové hodiny byly vedeny zábavnou a hravou formou a přispěly  k rozvoji úcty a zájmu o vodu.

Poděkování patří vynikajícímu lektorovi, který dokázal žáky opravdu zaujmout a nadchnout.