Tvůrčí dílny s rodiči

Ve čtvrtek 9. 10. 2014 se uskutečnily tvůrčí dílny rodičů a dětí přípravné třídy Sluníčko. Zúčastnilo se 9 dětí a 2 rodiče. V 8 hodin ráno byly zahájeny tvůrčí dílny na téma: Batikování, barvy kolem nás. Na úvod vyučující přivítal všechny zúčastněné, seznámil s tématem a programem dne. Jako motivační fáze byla využita diskuze na téma barvy (oblíbené barvy, barvy ve třídě, barvy podzimu) a prezentace obrázků batikovaných triček. Po úvodní fázi se všichni zúčastnění přesunuli do školní kuchyňky, kde si děti s rodiči i pedagogy pomáhali a společně batikovali trička. Akce proběhla v rámci projektu ,, Škola s místem pro všechny ʺ.