Burza podnikatelských záměrů

Dne 16.1. 2019 se v Brně uskutečnila  v rámci projektu Grammy Burza podnikatelských záměrů. Této akce se zúčastnilo 9 žáků Klubu rozvoje technických a přírodovědných oborů naší školy. Na tomto setkání se představilo 5 partnerských škol se svou prezentací.

Naši žáci představili Klub keramiky, který pracuje při škole již několik let. Prezentovali nejen své výrobky, ale také potřeby, pomůcky a pracovní postupy při výrobě jednotlivých dekorativních předmětů.

Všichni si také měli možnost prakticky vyzkoušet své dovednosti při různých pracovních činnostech - provlékání tkaničky dle přiložených návodů, vytváření dekorativních náramků dle prezentovaných ukázek a šití plážové tašky ze zbytků látek.

Setkání všech partnerských škol bylo velmi příjemné, všichni byli spokojeni.

Poděkování patří zejména organizátorům za výborně připravený program celého dne.