Koprstar 2024

Zpíváme a recitujeme

Dne 13. února se uskutečnilo školní kolo pěvecké soutěže Koprstar 2024. Žáci si nacvičili a s velkým nasazením zpívali písně různých žánrů. Většinou vystupovali sólově nebo ve dvojicích. Velmi vydařená byla vystoupení kolektivů tříd, kdy svůj zpěv spojili s pohybem. Do semifinále, které se konalo 28. února v kinosále Kulturního domu v Kopřivnici, se celkem z 30 zpěváků „prozpíval“ Nikolas Vojta z 3. ročníku s písní „ Lásko má já stůňu“. Ve velmi silné konkurenci si vyzpíval krásné 3. místo.  Gratulujeme !!!

Žáci 1. i 2. stupně, kteří nezpívají, soutěžili v recitaci.  Všichni se velmi dobře připravili. Žáci Montessori třídy vystoupili společně. Všem účinkujícím náleží veliká pochvala.