Turnaj ve vybíjené

Po několika dlouhých letech se naše škola rozhodla uspořádat okresní turnaj ve vybíjené žáků. Pozvání na tuto akci přijala pouze škola z Nového Jičína, která přijela se dvěma týmy. Naše škola také nominovala dva týmy hráčů.  Turnaj měl velmi vysokou úroveň. Všichni hráči hráli s plným nasazením, hru si užívali a vzájemně se povzbuzovali. Atmosféra celého dopoledne byla strhující a přesvědčila nás, že sportovní aktivity jsou velkým přínosem pro utváření kolektivů škol.

1. i 2. místo obsadila škola z Nového Jičína. Našim žákům připadlo 3. a 4. místo.

Hráči 1. týmu - René Varga, Adéla Gabčová, David Šulák, Barbora Niklová, Kamila Žáčková a Barbora Horváthová

Hráči 2. týmu - Pavel Vaněk, Dominik Korytář, Sebastián Palica, Viliam Darnady, Simona Fialová a Jakub Hýbner

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a sportovní chování.