Den dětí v Mniší

Dne 1.6. 2019 jsme s dětmi oslavili Den dětí. Vydali jsme se ráno autobusem na výlet do Mniší, vystoupili jsme na rozcestí Tichá a do Mniší jsme si udělali krátkou procházku. Cestu z Tiché do Mniší nám paní vychovatelka označila barevnými fáborky. Kolem 12 hodiny jsme dorazili na zahradu paní vychovatelky, kde nás čekalo malé občerstvení, abychom se posilnili, než jsme začali opékat. Po opečení špekáčků jsme se rozhodli, že je krásný den a nepojedeme nazpět autobusem, ale vydáme se pěšky. Ve smluvenou hodinu jsme dorazili do Kopřivnice, dali jsme si zmrzlinu a děti si vyzvedly rodiče. Dětem se výlet moc líbil a nakonec jsme zjistili, že jsme urazili 11 km, což byl moc pěkný výkon.

V pondělí ráno byly děti za tento výkon oceněni krásným diplomem.

Už teď se těšíme na další výlet !!!