Taneční vystoupení

Taneční vystoupení v Domově Příbor a v Dětském domově Příbor 1.3.2023

Tanec pro radost organizují v Domově Příbor jako pravidelnou volnočasovou aktivitu aktivizační pracovnice. Žákyně naší školy, které se věnují tanci se do této volnočasové aktivity zapojily.  Pod vedením paní asistentky nacvičily a předvedly tradiční romský tanec i tanec výrazový.  Následoval společný tanec, při kterém se všichni účastníci zapojili do tance s šátky. Akce měla nezapomenutelnou atmosféru. Po rychlém přesunu jsme ještě zvládli návštěvu a taneční vystoupení v dětském domově, který se nachází na stejné ulici.