Stolní tenis

27. 2. 2024 proběhl na naší škole tradiční okresní turnaj ve stolním tenise. Soutěžilo se ve 3. kategoriích.

V kategorii mladší žáci získal 1. místo Jakub Chytil, 2. místo Damien Čermák a 3. místo Viliam Horváth.

V kategorii starší žákyně získal 1. místo Barbora Horváthová, 2. místo Laura Klempárová  a 3.místo Kamila Žáčková.

V kategorii starší žáci získal 1. místo Ondřej Hudák, 2. místo Jan Vondrus a 3. místo René Varga.

2. místo v kategorii starší žáci si odnesl soutěžící z Nového Jičína. Všechna ostatní oceněná místa obsadili žáci naší školy.

Celé dopoledne se opět neslo v přátelské a soutěživé atmosféře.

Děkujeme všem zúčastněným žákům turnaje za sportovní chování a těšíme se v příštím roce na další podobná setkání.