Branná soutěž Wolfram

30.5.2018 se žáci naší školy zúčastnili branné soutěže Wolfram v rámci POKOS (příprava občanů k obraně státu). Žáci soutěžili v těchto disciplínách: práce s dalekohledem, navádění přes minové pole, štafetový běh v ochranné masce s maketou útočné zbraně, střelba ze vzduchovky, vědomostní test, silový trojboj, zdravověda, hod granátem a vytrvalostní běh. Ze 13. zúčastněných družstev se naši žáci  umístili na 11.místě. Soutěž byla výborně připravena, žáky zaujala a jsme velmi rádi, že jsme se mohli zúčastnit. Všem organizátorům patří velký dík.