Netradiční třídní schůzky 2017

Dne 25.4.2017 se na naší škole konaly netradiční třídní  schůzky. Pozvali jsme rodiče do Filmové kavárny, kde jsme promítali film Kamara a náramky v rámci projektu ,,Jeden svět na školách“ . Příběh dívky, která chtěla chodit do školy, ale bohužel rodiče neměli peníze, proto se tato dívka rozhodla si na vzdělání vydělat výrobou náramků. Příběh se odehrával v Indii. Po zhlédnutí filmu rodiče vyplnili pocitové listy.  Pohoštění ve Filmové kavárně si připravili žáci 9 třídy . Žáci připravili pro rodiče kávu a drobné sladkosti  z Fair Trade obchodu. A zároveň přiblížili rodičům fungování obchodu Fair Trade a jeho pravidla. Poté třídní učitelé probrali prospěch  žáků s rodiči a spokojeně jsme se všichni rozešli domů.