Den Země 2018

Dne 19.4.2018  v parku Edvarda Beneše proběhl Den Země, kde se šest škol přihlásilo do soutěže, která se konala na počest tohoto dne. Vybraní žáci ze 2,3,4,5 třídy soutěžili s ostatními školami jak ve vědomostních otázkách, tak ve fyzické zdatnosti. A aby se jim dobře závodilo, přišli je povzbudit žáci z přípravné třídy a z 2,3 třídy. Společně si nacvičili hromadný pokřik, kterým žáky povzbudili.

V rámci Dne Země se žáci naší školy měli možnost podívat na fungování čističky odpadních vod. Poděkování patří především průvodkyni paní Monice Kozové za poutavý výklad a vstřícný přístup.